DJ Lukáš Váňa

Dj. Lukáš Váňa (d.j.luukyy) odstartoval své první zkušenosti za mixážním pultem v roce 1985, kdy začal ještě s velice omezenými možnostmi pořádat jako 15ti letý pravidelné středeční diskotéky s podporou středního odborného učiliště.

Je přímo nasátý hudbou 70tých, 80tých a 90tých let, která byla hudebně opravdu vydatná.V současnosti si oblíbil dnešní trend energické elektro hudby, nicméně stále nezapomíná, odkud tato muzika stále a pořád tématicky čerpá. Navíc si prošel i obdobím, kdy se věnoval rockové hudbě, takže jeho hudební vnímání je poměrně širokospektrální.... Tento d.j. Vám dovede nabídnout hudební specifikum určité doby stejně tak, jako se vymezit na určitý styl současnosti.

I v současnosti bývá přizván k dohrání specifických akcí (ROCK, HOUSE), takže dokáže odehrát v podstatě jakýkoli večer, který má svůj určitý směr a styl..problém mu nečiní ani aktivní moderace večera.

Lukáš Váňa je d.j. takříkajíc "všudezdejší" vzhledem k tomu, že se vždy pohyboval a stále pohybuje mezi různými podniky po celé republice, jako jsou Lucerna (ČB), Paradox (ČB), Calypso (VIMP) , Hrozen (PT), Kraloup (KPY) Santa Maria (OV) Stone (MB) Luxor (CL) a mnohými dalšími.

© 2006 vecirek.cz
grafika a programování cubic.cz
TOPlist